کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی سندروم داون سیاوش عطایی در کرج 09121623463:حمله قلبی می‌تواند نشانه اولیه سرطان باشد

آموزش گفتار درمانی , بهترین کرج گفتار درمانی بزرگسالان , بهترین کرج گفتار درمانی در منزل , بهترین کرج گفتار درمانی کودکان در منزل ,
کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی سندروم داون سیاوش عطایی در کرج 09121623463:حمله قلبی می‌تواند نشانه اولیه سرطان باشد

 

متخصصان آمریکایی به بررسی اطلاعات پزشکی ۳۷۴ هزار و ۳۳۱ بیمار با میانگین سنی ۷۶ سال پرداختند که در فاصله سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۳ بیماری سرطان در آنان تشخیص داده شده بود. سپس اطلاعات پزشکی این بیماران با گروه دیگری که به این بیماری دچار نبودند مورد مقایسه قرار گرفت.

آنها همچنین موارد حمله قلبی و سکته مغزی را در هر دو گروه شرکت کننده یک‌سال پیش از تشخیص ابتلا به سرطان بررسی کردند. به گفته این متخصصان در هفت ماه نخست هیچ تفاوتی بین دو گروه مشاهده نشد. هرچند، از این زمان به بعد خطر بروز مشکلات قلبی و عروقی در افرادی که بعدها به بیماری سرطان مبتلا شدند بیشتر بوده‌ است.
بیشتر بخوانید
پیشگیری از 4 سرطان با انجام تست غربالگری
علائم لخته شدن خون چیست؟
6 روش برای پیشگیری از لخته شدن خون در پا
آیا تعدد انزال مردان، سرطان پروستات را کاهش می‌دهد؟

محققان اظهار داشتند: در مدت یک ماه پیش از تشخیص بیماری سرطان، خطر حمله قلبی و سکته مغزی در این بیماران بیش از پنج برابر بوده‌ است.

به گزارش نیویورک تایمز، همچنین بیشترین خطر در افرادی بوده که به دو نوع سرطان ریه و روده مبتلا شده‌اند. گفته شده بیماری سرطان پیش از آنکه قابل تشخیص شود در عملکرد سیستم گردش خون اختلال ایجاد کرده و موجب لختگی خون و مشکلات قلبی عروقی می‌شود.
منبع: ایسنا

عکس تسلیت شهادت امام حسن عسکری متن تسلیت شهادت امام حسن عسکری | عکس تسلیت شهادت امام حسن عسکریانواع روش های پروتز سینه و بزرگ کردن سینه + نکات مهم در مورد پروتز سینه انواع روش های پروتز سینه و بزرگ کردن سینه + نکات مهم در مورد پروتز سینهاس ام اس تبریک روز نیروی دریایی ایران

ادامه مطلب  از سیر تا پیاز درمان قطعی لکنت زبان |کلینیک های توانبخشی سکته مغزی استان کهگیلویه و بویراحمد

google-map.ir

Related posts