کلینیک توانبخشی تخصصی سیاوش عطایی در کرج09121623463:هنوز خبری از موج آنفلوآنزا نیست

بهترین کرج بازار کار کاردرمانی , بهترین کرج کاردرمانی در منزل , بهترین کرج کاردرمانی کودکان , بهترین کرج رتبه لازم برای کاردرمانی

کلینیک توانبخشی تخصصی سیاوش عطایی در کرج09121623463:هنوز خبری از موج آنفلوآنزا نیست

رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت ضمن تشریح وضعیت بروز و شیوع آنفلوآنزا در کشور، گفت: خوشبختانه هنوز موج نخست آنفلوآنزا شروع نشده، اما با سردتر شدن هوا باید منتظر همه‌گیری آنفلوآنزا باشیم و بر همین اساس رعایت نکات بهداشتی بسیار اهمیت دارد.
زمان تقریبی مطالعه :
2 دقیقه
تاریخ : دوشنبه 1397/09/12 ساعت 10:50
هنوز خبری از موج آنفلوآنزا نیست
درباره وضعیت شیوع آنفلوآنزا در کشور با توجه به فصل سرما، ‌گفت: خوشبختانه هنوز موج اول آنفلوآنزا در کشور آغاز نشده است و موارد کمی از این بیماری را در کشور شاهد هستیم.

وی افزود: البته در برخی از استان‌ها افزایش موارد آنفلوآنزا را داشته‌ایم، اما در حدی نیست که هنوز بخواهیم بگوییم که طغیان بیماری آغاز شده است. شدت بیماری هم در مواردی که تاکنون رخ داده، متوسط بوده است. هرچند که هنوز برای قضاوت زود است.
بیشتر بخوانید
تاثیر استرس بر روده و 4 روش برای مقابله
7 روش برای کاهش نفخ قاعدگی
چه زمانی از روز کالری بیشتری می‌سوزانیم؟

رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با بیان اینکه فکر می‌کنیم با سردتر شدن هوا باید منتظر شروع همه‌گیری آنفلوآنزا باشیم، درباره زمان تزریق واکسن این بیماری، گفت: به هر حال هرچه زودتر واکسن آنفلوآنزا تزریق شود، بهتر است. همانطور که قبلا اعلام شده بود، اواخر شهریور ماه و اوایل مهر زمان خوب تزریق واکسن آنفلوآنزا بوده است. البته به کسانیکه در گروه‌های پرخطر قرار دارند و هنوز واکسن دریافت نکرده‌اند، در صورت دسترسی اگر واکسینه شوند، بهتر است.

ادامه مطلب  کلینیک درمان اختلالات یادگیری کرج مهرشهر خیابان گلستان فرعی۳۳۹ – سیستم آموزش آنلاین گروه آموزشی گفتار توان گستر

گویا همچنین به مردم توصیه کرد: مردم در فصل سرما آداب تنفسی را رعایت کنند. شست‌وشوی دست‌ها نیز در پیشگیری از آنفلوآنزا حرف اول را می‌زند. در عین حال باید از پخش ترشحات تنفسی در زمان ابتلا به بیماری جلوگیری کرده و در زمان سرفه، عطسه و… با دستمال جلوی دهان و بینی خود را بگیرند. در عین حال در زمان ابتلا به آنفلوآنزا تا حد امکان در منزل استراحت کنند.
بیشتر بخوانید
چرا بعد از غذا خوردن احساس خستگی می‌کنیم؟
آیا تعدد انزال مردان، سرطان پروستات را کاهش می‌دهد؟
فشار خون را بدون دارو کاهش دهید

وی ادامه داد: در عین حال به مردم توصیه می‌کنم که خودسرانه از دارو استفاده نکنند؛ به‌خصوص آنتی‌بیوتیک‌ها. آنفلوآنزا یک عفونت ویروسی است و به درمان آنتی‌بیوتیکی نیاز ندارد. به جای درمان آنتی‌بیوتیکی بهتر است با پزشک مشورت کرده و به توصیه پزشک عمل کنند. بنابراین مردم به محض اینکه علائمی از سرماخوردگی دیدند سریع به صورت خودسرانه آنتی‌بیوتیک مصرف نکنند و به پزشک مراجعه کنند.
منبع: ایسنا

شیرینی های مخصوص جشن سال نو کریسمس طرز تهیه شیرینی های مخصوص جشن سال نو کریسمسعکس و متن درباره خشونت علیه زنان | 25 نوامبر روز جهانی منع خشونت علیه زنان عکس و متن درباره خشونت علیه زنان

karaj-medu.ir

Related posts