بهترین و تخصصی ترین توانبخشی در گوهردشت سیاوش عطایی 09121623463:«هیبرید ایمیجینگ» پیشرفته‌ترین روش تشخیصی پزشکی

آموزش گفتار درمانی , بهترین کرج گفتار درمانی بزرگسالان , بهترین کرج گفتار درمانی در منزل , بهترین کرج گفتار درمانی کودکان در منزل ,
بهترین و تخصصی ترین توانبخشی در گوهردشت سیاوش عطایی 09121623463:«هیبرید ایمیجینگ» پیشرفته‌ترین روش تشخیصی پزشکی

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به کاربردهای روش تصویربرداری هیبرید ایمیجینگ گفت: این روش برای تشخیص، پیگیری و پاسخ به درمان بیماران سرطانی حائز اهمیت است.
زمان تقریبی مطالعه :
1 دقیقه
تاریخ : يکشنبه 1397/10/02 ساعت 09:21
«هیبرید ایمیجینگ» پیشرفته ترین روش تشخیصی پزشکی مهرداد بخشایش کرم، مسئول کمیته «هیبرید ایمیجینگ» سی و پنجمین کنگره رادیولوژی ایران اظهار داشت: این روش مشتمل بر طرف تلفیق دو روش تصویربرداری، شامل تصویربرداری پزشکی هسته‌ای همراه با تصویربرداری رادیولوژی (سی تی اسکن یا ام آر آی) است.

وی با اشاره به اینکه این روش پیشرفته‌ترین روش تشخیصی پزشکی به شمار می‌رود و راهکاری برای کمک به بیماران سرطانی محسوب می شود، افزود: این روش همچنین جهت تصویربرداری در بیماری‌های قلبی عروقی و بیماری‌های اعصاب مرکزی نیز به کار می‌رود البته در اکثر موارد(۸۵ درصد) استفاده از این روش در تشخیص، پیگیری و پاسخ به درمان بیماران سرطانی به کار می‌رود.
بیشتر بخوانید
افسردگی زمستان، علل و راه‌های مقابله با آن
پیشگیری از 4 سرطان با انجام تست غربالگری

مسئول کمیته هیبرید ایمیجینگ ادامه داد: حدود پنج تا شش سال از شروع به کار گیری و استفاده از این روش در ایران می‌گذرد و اولین مرکز بهره‌برداری با روش هیبرید ایمیجینگ در بیمارستان مسیح دانشوری زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بوده است.

بخشایش کرم با بیان اینکه تاکنون حدود ۱۳ هزار بیمار با استفاده از روش تصویربرداری هیبرید ایمیجینگ در این مرکز درمانی بهره‌مند شده اند، گفت: با استفاده از این روش بررسی ضایعات به صورت دقیق انجام می‌گیرد و بیماران مبتلا به سرطان، بررسی، پاسخ به درمان و پیگیری بیماریشان با تلفیق دو روش تصویربرداری به طور همزمان صورت می‌گیرد و از اتلاف وقت بیمار و رفت و امد آنها به بیمارستان می‌کاهد.
منبع: فارس

ادامه مطلب  اولین گام در درمان قطعی لکنت زبان | پیدا کردن گفتاردرمانی خوب در نالوس

عکس تسلیت شهادت امام حسن عسکری متن تسلیت شهادت امام حسن عسکری | عکس تسلیت شهادت امام حسن عسکریانواع روش های پروتز سینه و بزرگ کردن سینه + نکات مهم در مورد پروتز سینه انواع روش های پروتز سینه و بزرگ کردن سینه + نکات مهم در مورد پروتز سینهاس ام اس تبریک روز نیروی دریایی ایران

googlemovies.ir

Related posts